Відділенням НСПП у Волинській області вручено Свідоцтва про підтвердження репрезентативності Федерації профспілок області та галузевим профспілкам

опубліковано 30 груд. 2016 р., 01:26 НСПП Волинь
 
28 грудня 2016 року начальник відділення НСПП у Волинській області (далі – Відділення) В.Демидюк на запрошення голови Федерації професійних спілок області (далі – ФПО) І.Дубинки-Філозоф взяв участь в роботі Пленуму ради ФПО. 
 На засіданні були присутні голови обласних галузевих профспілок. 
 Серед питань, які були розглянуті на порядку денному: «Про роботу ФПО та її членських організацій в рамках реалізації Закону України «Про соціальний діалог» та «Про стан підтвердження оцінки відповідності критеріям репрезентативності». 
 Голова ФПО І. Дубинка-Філозоф прозвітувала про діяльність ФПО та її членських організацій за 2016 рік та окреслила завдання на наступний рік. Під час виступу вона наголосила, що ФПО тісно співпрацює з Відділенням і ця співпраця дає можливість оперативно реагувати на всі без винятку сигнали соціальної напруги в трудових колективах. Спільними зусиллями досягнуто значних результатів задля стабілізації стану соціально-трудових відносин на Волині. 
 Начальник Відділення В.Демидюк проінформував присутніх на пленумі про стан підтвердження оцінки відповідності критеріям репрезентативності. Він відзначив високий рівень профспілок щодо проходження оцінки критеріям репрезентативності відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні». 
 Починаючи з 2011 року в області підтвердили свою репрезентативність Федерація профспілок області та 17 обласних галузевих профспілок. Їм були видані Свідоцтва терміном на 5 років. У зв’язку із закінченням 5 річного терміну, начальник Відділення вручив Свідоцтва про повторне підтвердження репрезентативності за результатами проведеної оцінки: 

- Федерації профспілок Волинської області; 

- Волинській обласній організації профспілки працівників державних установ; 

- Волинській обласній організації профспілки працівників культури України; 

- Волинській обласній організації профспілки працівників соціальної сфери. 
 Разом з тим В. Демидюк повідомив, що на даний час для підтвердження репрезентативності на розгляді у Комісії знаходяться документи від обласної профспілки працівників освіти і науки. 
 Після вручення Свідоцтв були обговорені питання подальшої взаємодії організацій профспілок області з Відділенням у питаннях врегулювання чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів та забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах області. 
 Підсумовуючи свій виступ начальник Відділення наголосив, що Відділення розглядає соціальний діалог з ФПО, обласними галузевими профспілками як один з головних чинників забезпечення соціальної стабільності, запобігання конфліктним ситуаціям.
Comments