Волинська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я підтвердила репрезентативність

опубліковано 27 лют. 2017 р., 05:18 НСПП Волинь
 
Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців (далі – Порядок), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, рішенням відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) Волинська обласна організація профспілки охорони здоров’я визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні. 
 23 лютого 2017 року начальник Відділення В. Демидюк вручив голові Волинської обласної організації профспілки охорони здоров’я В. Шахраюку Свідоцтво № 003-17/03-Т про підтвердження репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу. 
 В ході зустрічі обговорили питання подальшої взаємодії Волинської обласної організації профспілки охорони здоров’я з Відділенням щодо врегулювання чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах галузі. 
 По закінченню зустрічі В. Шахраюк та Д. Наумюк (заступник голови) подякували Відділенню за проведену роботу.
Comments