Волинська обласна організація Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби визнана репрезентативною

опубліковано 25 черв. 2013 р., 00:33 НСПП Волинь
    
19 червня 2013 року начальник відділення НСПП у Волинській області О. Клімович на запрошення голови Волинської обласної організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби О. Захарчук взяв участь у виїзному засіданні розширеної Президії Центрального комітету Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби.
    На засіданні були присутні голова Президії Центрального комітету Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби О. Андрієнко, начальник управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області О. Герасимчук, голова Волинської обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ України В. Буравський. В ході засідання начальник відділення НСПП у Волинській області О. Клімович, відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення (далі - НСПП) від 21.07.2011 року № 73, вручив голові Волинської обласної організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби О. Захарчук свідоцтво про визнання профспілки такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.
Comments