Волинська обласна профспілкова організація атестованих працівників органів внутрішніх справ України визнана репрезентативною

опубліковано 10 квіт. 2013 р., 06:57 НСПП Волинь
Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців (далі - Порядок), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення (далі - НСПП) від 21.07.2011 року № 73, Рішенням відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області Волинська обласна профспілкова організація атестованих працівників органів внутрішніх справ України визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні. 
    10 квітня 2013 року начальник відділення НСПП у Волинській області О. Клімович в урочистій обстановці вручив голові­­­ Волинської обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ України В. Буравському Свідоцтво про визнання її такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу. 
    Після вручення Свідоцтва були обговорені питання подальшої взаємодії Волинської обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ України з відділенням НСПП у питаннях врегулювання чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів та забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах області.
Comments