Волинська обласна профспілкова організація працівників агропромислового комплексу підтвердила репрезентативність

опубліковано 23 лют. 2017 р., 07:18 НСПП Волинь
Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців (далі – Порядок), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, рішенням відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) Волинська обласна профспілкова організації агропромислового комплексу визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні. 

 22 лютого 2017 року начальник Відділення           В. Демидюк вручив голові Волинської обласної профспілкової організації агропромислового комплексу В. Лупашку Свідоцтво № 002-17/03-Т про підтвердження репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу. 
 Після вручення свідоцтва, начальник Відділення поінформував голову Волинської обласної профспілкової організації агропромислового комплексу про загострення стану соціально-трудових відносин на державному підприємстві «Луцький комбінат хлібопродуктів №2». Зокрема, зазначив, що Національною службою посередництва і примирення зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками державного підприємства «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» та адміністрацією державного підприємства «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» з приводу заборгованості із заробітної плати. На даний час Відділенням надано рекомендації про порядок створення примирних органів по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту). 
 Крім того, в ході зустрічі обговорили питання подальшої взаємодії Волинської обласної профспілкової організації агропромислового комплексу з Відділенням щодо врегулювання чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах галузі.
Comments