Федерацію профспілок Волинської області визнано репрезентативною

опубліковано 22 груд. 2011 р., 05:43 Сергій Свінцицький   [ оновлено 8 лют. 2012 р., 05:55 користувачем НСПП Волинь ]
Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців (далі - Порядок), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення (далі - НСПП) від 21.07.2011 року № 73,                17 серпня 2011 року до відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області надійшли документи від Федерації профспілок Волинської області для надання оцінки відповідності критеріям репрезентативності.          

З огляду на результати проведеної оцінки відповідності Федерації профспілок Волинської області критеріям репрезентативності та враховуючи, що відповідно до п. 3.5. Порядку репрезентативними визнаються об’єднання профспілок, членами яких є не менше 2% зайнятого населення у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, відділення НСПП у Волинській області від 03 жовтня 2011 року № 002/11-03 – П прийняло рішення визнати Федерацію профспілок Волинської області такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

05 жовтня 2011 року було видане відповідне Свідоцтво № 002-11/03-Т, яке  начальник відділення НСПП у Волинській області О. Клімович урочисто вручив голові Федерації профспілок Волинської області І.Карпомизу.