Голові профспілкової організації шахти №10 «Нововолинська» надано роз’яснення про порядок вступу у КТС (К)

опубліковано 17 лип. 2019 р., 23:57 НСПП Волинь
  20 лютого 2019 року у відділенні НСПП у Волинській області (далі – Відділення) відбулась робоча зустріч з головою первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України ДП «Передпускова дирекція шахти №10 «Нововолинська» (далі – ППО НПГУ ДП «Передпускова дирекція шахти №10 «Нововолинська») В. Прадідом. 
 Причиною зустрічі стало ускладнення стану соціально-трудових відносин на ДП «Передпускова дирекція шахти №10 «Нововолинська» через заборгованість із виплати заробітної плати працівникам за грудень 2018 року та січень-лютий 2019 року. 
 В ході зустрічі було обговорено причини виникнення заборгованості із заробітної плати. Начальник Відділення В.Демидюк поінформував голову ППО НПГУ ДП «Передпускова дирекція шахти №10 «Нововолинська» В. Прадіда про порядок вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», ознайомив з порядком формування вимог найманих працівників та визначення їх представницького органу. Також під час зустрічі надано зразки документів щодо порядку вступу у колективний трудовий спір (конфлікт) та роз’яснено правомірність проведення акцій протесту відповідно до ст.42 Гірничого закону України. 
 Крім того, голова ППО НПГУ ДП «Передпускова дирекція шахти №10 «Нововолинська» звернувся до Відділення (лист від 20.02.2019) за сприянням у вирішенні питання щодо виплати заборгованості із заробітної плати за грудень 2018 року та січень-лютий 2019 року. 
 По закінченню зустрічі голова профспілки подякував працівникам Відділення за проведену роз’яснювальну роботу, було домовлено про подальшу тісну співпрацю з метою забезпечення конструктивного діалогу між сторонами соціально-трудових відносин підприємства для вирішення проблемних питань. Також досягнуто домовленості продовжити консультування ППО НПГУ ДП «Передпускова дирекція шахти №10 «Нововолинська» у разі необхідності юридичного супроводу. 
 Відділення постійно моніторить ситуацію на підприємстві, надаються роз’яснення та рекомендації в межах компетенції для стабілізації стану соціально-трудових відносин. 
Comments