На Волині відбулося святкування 70-річчя створення Ради Федерації профспілок області

опубліковано 17 лип. 2019 р., 23:56 НСПП Волинь
 
01 листопада 2018 року на запрошення голови Федерації професійних спілок області І. Дубинки-Філозоф начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) В. Демидюк взяв участь у нараді з нагоди 70-ої річниці з дня утворення Ради Федерації профспілок області, яка проводилась у Навчально-методичному центрі профспілок Волинської області. 
 На засіданні були присутні: голова Федерації профспілок України Г. Осовий, представники виконавчої влади області та органів місцевого самоврядування, голова Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців. 
 Голова Федерації професійних спілок області І. Дубинка-Філозоф відкриваючи нараду привітала всіх присутніх зі святом, наголосила на основних здобутках профспілок, окреслила плани на майбутнє. Після чого, до слова запросила голову Федерації профспілок України Г. Осового, який подякував всім членам профспілок, які своєю працею захищають соціально-економічні інтересів працівників на підприємствах області, представляють і захищають їхні права, борються за гідні умови праці та достойну її оплату. 
 Зі словами вітання також виступив начальник Відділення В. Демидюк. Він зазначив, що робота Відділення та профспілок тісно переплітається, оскільки є спільна мета – стабілізація стану соціально-трудових відносин на підприємствах області, налагодження соціального діалогу. Начальник Відділення подякував голові Федерації профспілок області за тісну співпрацю, яка дає позитивні результати, та висловив сподівання, що й надалі спільно проводитимуться заходи із запобігання виникненню колективних трудових спорів між найманими працівниками та роботодавцями. 
 На завершення В. Демидюк нагородив Почесною грамотою Національної служби посередництва і примирення І. Дубинку-Філозоф за вагомий внесок у розвиток правової культури серед учасників соціально-трудових відносин, розвиток соціального діалогу в Україні. 
Comments