Співпраця відділення НСПП у Волинській області із Навчально-методичним центром профспілок

опубліковано 16 жовт. 2015 р., 02:04 НСПП Волинь
 12 жовтня начальник відділення НСПП у Волинській області (далі – Відділення) В. Демидюк зустрівся із директором Навчально-методичного центру профспілок у Волинській області Г. Даниленко. Зустріч присвячена поглибленню співпраці у напрямку включення у програму семінарів, тренінгів, консультацій, що проводяться центром, питань, які стосуються компетенції Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) з метою популяризації роботи НСПП та підвищення рівня правової культури громадян. 

 Г. Даниленко зазначила, що на сьогодні гостро постає проблема низького рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин. За таких умов, важливого значення набуває діяльність НСПП і профспілок, покликаних забезпечувати захист прав та інтересів людини праці.
 Завдання Навчально-методичного центру профспілок області – це допомога профспілковим лідерам професійно захищати інтереси найманих працівників через інструменти переговорного процесу.
 В. Демидюк наголосив, що НСПП як постійно діючий незалежний державний орган, є дієвим механізмом ефективного запобігання та сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів), реалізації конституційних прав і гарантій людей. Відділення завжди відкрите до плідної співпраці. Спеціалісти Відділення готові до участі в семінарах та лекціях з метою кваліфікованого висвітлення питань, що входять до компетенції Служби, спираючись на досвід їх практичного вирішення.
 Г. Даниленко запропонувала начальнику Відділення, на прикладах окремих колективних трудових спорів (конфліктів), ознайомити профспілкових лідерів із законодавчо визначеним механізмом вирішення конфліктів і порядком взаємодії роботодавців і найманих працівників, роз’яснити роль НСПП у процесі стабілізації соціально-трудових відносин, забезпеченні здійснення соціального діалогу.
 За результатами зустрічі Д. Демидюк та Г. Даниленко, домовились про налагодження більш ефективної подальшої співпраці, зокрема, залучення представників Відділення до заходів, що проводяться Навчально-методичним центром в області.
 По закінченню робочої зустрічі співрозмовники подякували один одному за плідну роботу та домовились на майбутнє взаємодіяти з метою підвищення рівня правової культури громадян.
Comments