У Луцьку відбувся конгрес-семінар

опубліковано 18 лист. 2014 р., 02:25 НСПП Волинь

    
12 листопада 2014 року заступник начальника – завідувач сектора правового забезпечення відділення НСПП у Волинській області В. Демидюк та головний спеціаліст сектора правового забезпечення відділення Ю. Сиротенко взяли участь у конгрес-семінарі в Луцьку, що відбувся у Навчально-методичному центрі профспілок.        
    Організаторами конгресу виступили: Всеукраїнське об’єднання «Всеукраїнська асоціація кадровиків»; Обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, держаних підприємств, установ і організацій; Навчально-методичний центр профспілок.

    До участі у конгрес-семінарі були запрошені голови профспілкових комітетів, працівники кадрових і юридичних служб.

    В ході семінару заслухали виступ Васильової Зої Миколаївни – головного консультанта секретаріату Комітету Верховної ради України з питань соціальної політики та праці, експерта Всеукраїнської асоціації кадровиків, члена редакційної ради і експерта журналу «Кадрова практика».  Вона доповідала на тему: «Реформування трудового законодавства: проблеми, динаміка, перспективи» (проект Трудового кодексу України).

    Експерт Всеукраїнської асоціації кадровиків Ліпчанська Вікторія Олександрівна розповіла про роботу з питань дотримання законодавства про працю: укладання колективного договору та правил внутрішнього трудового розпорядку, здійснення представництва у судах під час захисту прав працівників (досвід роботи), відповідальність за порушення трудового законодавства».

    Також учасники конгрес-семінару заслухали Паньківу Ярославу Степанівну – керівника ВГО «Всеукраїнська асоціація кадровиків», головного редактора журналів «Довідник кадровика», «Кадрова практика», газети «Кадри і зарплата», яка надала актуальні роз’яснення щодо
 оформлення кадрових документів на мобілізованих працівників; нового у сфері персональних даних.
    Одним з планових пунктів семінару була міні прес-конференція на тему: «Поради щодо укладення трудового договору, основні помилки при звільненні працівника, огляд судової практики щодо вирішення індивідуальних трудових спорів», під час якої присутні задавали запитання.

    По закінченні конгрес-семінару відбулось вручення сертифікатів та відбірки необхідної професійної літератури кожному з його учасників.
Comments