У відділенні НСПП у Волинській області відбулась робоча зустріч з представником Профспілки працівників освіти і науки

опубліковано 23 вер. 2015 р., 05:45 НСПП Волинь   [ оновлено 23 вер. 2015 р., 05:52 ]
 
18 вересня 2015 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) В. Демидюк зустрівся із заступником голови Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України О. Матвіїшиним. Робоча зустріч відбулась з метою обговорення проходження оцінки відповідності критеріям репрезентативності районними та міськими профспілками галузі.
 Під час розмови начальник Відділення підкреслив, що на всіх рівнях ведення соціального діалогу, здійснюється оцінка відповідності критеріям репрезентативності профспілкової сторони та сторони роботодавців і її підтвердження. Це завдання покладено на Національну службу посередництва і примирення та її відділення в областях. В. Демидюк пояснив, що проходження оцінки відповідності критеріям репрезентативності профспілки або організації роботодавців надає право на територіальному рівні брати участь у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.
 Заступнику голови обласної організації Профспілки працівників освіти і науки були надані консультації та роз’яснення з питань визначення критеріїв репрезентативності профспілки, порядку подання і переліку документів відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 року і Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 року № 73.
 Крім того, під час зустрічі обговорили питання подальшої співпраці Відділення з Волинською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України, зокрема, щодо спільного врегулювання дестабілізаційних чинників, які негативно впливають на стан соціально-трудових відносин в трудових колективах галузі.
Comments