Відбувся «круглий стіл» з головою Волинської обласної організації профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування

опубліковано 17 лип. 2019 р., 23:59 НСПП Волинь
 13 травня 2019 року у відділенні НСПП у Волинській області (далі – Відділення) проведено «круглий стіл» із представниками Волинської обласної організації профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування (далі – Профспілка) в рамках Угоди про співпрацю між Федерацією профспілок Волинської області та Відділенням.Мета проведення: здійснення об'єктивного моніторингу підприємств, установ і організацій, де ускладнення стану соціально-трудових відносин може призвести до виникнення колективних трудових спорів (конфліктів), завчасного виявлення назріваючих проблем в соціально-трудових відносинах. 
 Участь взяли: голова Волинської обласної організації профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування Д. Володимирець, заступник голови профспілки Д. Михайлик, начальник Відділення В. Демидюк та головний спеціаліст Відділення В. Овчарук. 
 В.Демидюк поінформував про основні завдання Відділення, результати роботи щодо сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), прогнозування та запобігання їх виникненню у першому кварталі 2019 року. 
 Головний спеціаліст відмітила, що Відділенням здійснюється підготовка прогнозу розвитку соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) у Волинській області в другому півріччі 2019 року. Під час здійснення прогнозування враховано дані обласних галузевих профспілкових організацій. 
 Голова Профспілки зазначив, що спрогнозувати стабільність соціально-трудових відносин на підприємствах галузі дуже важко. У разі виникнення проблем із завантаженістю на виробництві ймовірне ускладнення стану соціально-трудових відносин в колективах. Для вирішення проблем необхідно в державних програмах передбачити шляхи розширення розвитку українського виробника, піднятті рівня заробітних плат в собівартості продукції, зацікавленості молоді не виїжджати на заробітки за територію України. 
 По завершенню зустрічі були обговорені шляхи подальшої співпраці Відділення з Профспілкою, що сприятиме стабільності соціально-трудових відносин на підприємствах автомобільного та сільськогосподарського машинобудування області.
Comments