Луцька міська рада

Співпраця відділення НСПП з органами місцевого самоврядування

опубліковано 27 вер. 2019 р., 04:18 НСПП Волинь

26 вересня 2019 року заступник начальника відділення НСПП у Волинській області Ю. Сиротенко взяв участь у засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати Луцької міської ради (далі – ЛМР), яку провів начальник управління з питань праці ЛМР (далі – начальник управління) Н. Ігнатчук. 
 Під час комісії обговорено стан виплати заробітної плати та виконання графіка погашення заборгованості з виплати заробітної плати, своєчасність сплати податку на доходи з фізичних осіб, єдиного соціального внеску, погашення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду України підприємствами міста. 
 Начальник управління Н. Ігнатчук повідомив, що за даними моніторингу стану виплати заробітної плати станом на 01.09.2019 сума заборгованості із виплати заробітної плати на 3-х економічно активних підприємствах міста становила 9,0 млн. грн, із яких 3,5 млн. грн заборгували своїм працівникам ПАТ «Електротермометрія»; 0,3 млн. грн. – ПП «Там Проект-Сервіс»; 5,2 млн. грн. – ДКП «Луцьктепло». У порівнянні з початком року на економічно активних підприємствах сума невиплаченої вчасно заробітної плати зросла 40,7 %. 
 На засідання комісії було запрошено керівників 3-х економічно активних підприємств-боржників для звіту щодо стану виплати заробітної плати та перспективи погашення боргу перед найманими працівниками. Однак, поінформувати членів комісії про ситуацію із заборгованістю перед своїми працівниками прийшли представники лише одного підприємства. 
 Заступник начальника Ю. Сиротенко поінформував присутніх, що на приватному підприємстві «Там Проект-Сервіс» склалася така ситуація через існування дебіторської заборгованості за надані підприємством послуги з виготовлення проектної документації. На даний час підприємством ведеться претензійно-позовна робота щодо стягнення дебіторської заборгованості. 
 Того ж дня у відділенні НСПП у Волинській області відбулась нарада, на якій проаналізовано інформацію заслухану на комісії, з метою попередження в майбутньому конфліктних ситуацій стану соціально-трудових відносин. 

У Луцькій міській раді проаналізовано стан виплати заробітної плати

опубліковано 18 лип. 2019 р., 00:00 НСПП Волинь

 
21 травня поточного року у Луцькій міській раді відбулось засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати та робочої групи з питань моніторингу заробітної плати найманих працівників суб’єктів господарювання, які діють на території міста (далі – Комісія), участь у якій взяв заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко. 
 Комісія відбулась під головуванням начальника управління з питань праці Луцької міської ради (далі – начальник управління) Н. Ігнатчука. На комісії розглядались питання стану своєчасності виплати заробітної плати на підприємствах міста та рівень оплати праці найманих працівників. 
 Розпочинаючи Комісію Н. Ігнатчук поінформував, що станом на 01.05.2019 сума заборгованості із виплати заробітної плати на 2-х економічно активних підприємствах міста становила 3420,3 тис. грн. У порівнянні з початком року на економічно активних підприємствах сума невиплаченої вчасно заробітної плати зменшилась на 3046,1 тис. грн. 
 Крім того, начальник управління зазначив, що на 01 травня поточного року порушили строки виплати заробітної плати у ПАТ «Електротермометрія» та у ПП «Там Проект Сервіс». 
 З метою встановлення причин існування заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста й з’ясування усіх можливих шляхів виходу з ситуації на засіданні було заслухано керівників підприємств-боржників. 
 Заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко поінформував присутніх, що на ПП «Там Проект Сервіс» здійснюється комплекс заходів з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту). 
 Крім того, працівниками Відділення були проведенні узгоджувальні зустрічі із сторонами соціально-трудових відносин вищевказаних підприємств. 
 Того ж дня у Відділенні відбулась нарада, на якій проаналізовано інформацію, заслухану на комісії, з метою попередження в майбутньому випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

У Луцькій міській раді проаналізовано стан погашення заборгованості із заробітної плати та рівень оплати праці на підприємствах міста

опубліковано 28 бер. 2019 р., 02:25 НСПП Волинь   [ оновлено 28 бер. 2019 р., 02:25 ]

 
14 березня поточного року у Луцькій міській раді відбулось засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати та робочої групи з питань моніторингу заробітної плати найманих працівників суб’єктів господарювання, які діють на території міста (далі – Комісія), участь у якій взяв заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко. 
 Комісія відбулась під головуванням начальника управління з питань праці Луцької міської ради (далі – начальник управління) Н. Ігнатчука. На засідання були запрошені керівники 4-х економічно активних підприємств-боржників із виплати заробітної плати. 
 Присутні розглянули питання порядку денного: 
 - про стан своєчасності виплати заробітної плати на підприємствах міста; 
 - про рівень оплати праці найманих працівників міста. 
 Розпочинаючи Комісію Н. Ігнатчук поінформував, що станом на 01 лютого поточного року заборгованість на чотирьох економічно активних підприємствах Луцька становила 3805,4 мільйона гривень а саме: ПАТ «Електротермометрія»; ДКП «Луцьктепло», ДП «Волинський облавтодор» та Філія «Луцька дорожньо-експлуатаційна дільниця ДП «Волинський облавтодор». 
 З метою встановлення причин існування заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста й з’ясування усіх можливих шляхів виходу з ситуації на засіданні було заслухано керівників підприємств-боржників. 
 Заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко поінформував присутніх, що на ДП «Волинський облавтодор» здійснюється комплекс заходів з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту). Крім того, повідомив, що наразі представники Відділення домовляються з керівником підприємства про вивчення стану соціально-трудових відносин. 
 Того ж дня у Відділенні відбулась нарада, на якій проаналізовано інформацію, заслухану на комісії, з метою попередження в майбутньому випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Співпраця відділення НСПП з органами місцевого самоврядування

опубліковано 13 груд. 2018 р., 01:55 НСПП Волинь   [ оновлено 18 лип. 2019 р., 23:44 ]

 9 листопада 2018 року у Луцькій міській раді відбулось засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати та робочої групи з питань моніторингу заробітної плати найманих працівників суб’єктів господарювання, які діють на території міста (далі – Комісія), участь у якій взяв в.о.начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко. 
 Комісія відбулась під головуванням начальника управління з питань праці Луцької міської ради (далі – начальник управління) Н. Ігнатчука. На засідання були запрошені керівники 6-х економічно активних підприємств-боржників із виплати заробітної плати. 
 На комісії розглядались питання стану своєчасності виплати заробітної плати на підприємствах міста та рівень оплати праці найманих працівників. 
 Розпочинаючи Комісію Н. Ігнатчук поінформував, що станом на 01.11.2018 сума заборгованості із виплати заробітної плати на 6-х економічно активних підприємствах міста становила 7946,5 тис. грн. У порівнянні з початком року на економічно активних підприємствах сума невиплаченої вчасно заробітної плати зросла на 61.9 %. 
 Крім того, начальник управління зазначив, що на 01 листопада поточного року порушили строки виплати заробітної плати у ПАТ «Електротермометрія»; філії «Луцька дорожньо-експлуатаційна дільниця» ДП «Волинський облавтодор»; ДКП «Луцьктепло»; державному професійно-технічному навчальному закладі «Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури; військовій частині 9971 та у Волинському обласному центру з гідрометеорології. 
 З метою встановлення причин існування заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста й з’ясування усіх можливих шляхів виходу з ситуації на засіданні було заслухано керівників підприємств-боржників. 
 Ю. Сиротенко поінформував присутніх, що Відділенням взято на облік стан соціально-трудових відносин у державному професійно-технічному навчальному закладі «Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури; військовій частині 9971 та Волинському обласному центрі з гідрометеорології, на яких здійснюється комплекс заходів з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), роботодавцям направлено запити про причини ускладнення стану соціально-трудових відносин та можливі шляхи їх усунення. Крім того, працівниками Відділення були проведенні узгоджувальні зустрічі із сторонами соціально-трудових відносин вищевказаних підприємств.  
 Того ж дня у Відділенні відбулась нарада, на якій проаналізовано інформацію, заслухану на комісії, з метою попередження в майбутньому випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

У Луцькій міській раді обговорили стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати

опубліковано 28 бер. 2018 р., 04:08 НСПП Волинь

 27 березня 2018 року завідувач сектора правового забезпечення відділення НСПП у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко взяв участь у спільному засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати Луцької міської ради та робочої групи з питань моніторингу заробітної плати найманих працівників суб’єктів господарювання, які діють на території міста. 
 Засідання провів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради К. Петрочук. На комісію були запрошені керівники 3-х економічно активних підприємств-боржників із виплати заробітної плати. 
 Присутні розглянули питання: 1. Про стан своєчасності виплати заробітної плати на підприємствах міста; 2. Про рівень оплати праці найманих працівників міста. 
 Розпочинаючи засідання головуючий повідомив, що за даними моніторингу стану виплати заробітної плати станом на 01.03.2018 сума заборгованості із виплати заробітної плати на 3-х економічно активних підприємствах міста становила 3764,1 тис. грн. 
 У порівнянні з попереднім місяцем сума невиплаченої вчасно заробітної плати на економічно активних підприємствах міста частково зменшилась і на 01.02.2018 року вона складала 3919,1 тис. грн. 
 Представник Відділення взяв участь в обговоренні питання щодо погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях, що перебувають в системі запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Він зазначив, що на цих підприємствах Відділенням здійснюється комплекс заходів з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Зокрема, готуються й направляються рекомендації щодо можливих шляхів покращення стану соціально-трудових відносин. 
 З метою встановлення причин існування заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста й з’ясування усіх можливих шляхів виходу з ситуації на засіданні було заслухано керівників підприємств-боржників. 
 Того ж дня у Відділенні відбулась нарада, на якій проаналізовано інформацію, заслухану на комісії, з метою попередження в майбутньому випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

У Луцькій міській раді обговорили стан виплати заробітної плати на підприємствах міста

опубліковано 30 лист. 2017 р., 04:26 НСПП Волинь

24 листопада поточного року у Луцькій міській раді відбулась комісія з питань забезпечення своєчасності оплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати (далі – Комісія), участь у якій взяв завідувач сектора правого забезпечення відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко. 
 Комісія відбулась під головуванням начальника відділу праці департаменту економічної політики Луцької міської ради І. Савчук. 
 Присутні розглянули питання: 
 - про стан своєчасності виплати заробітної плати на підприємствах міста; 
 - про рівень оплати праці найманих працівників міста. 
 Розпочинаючи Комісію І. Савчук повідомила, що за даними моніторингу стану виплати заробітної плати станом на 01.11.2017 сума заборгованості із виплати заробітної плати на 4-х економічно активних підприємствах міста становила 8 784,6 тис. грн. У порівнянні з попереднім місяцем на економічно активних підприємствах сума невиплаченої вчасно заробітної плати зросла (7449,5 тис. грн. на 01.10.2017 року). Це відбулось внаслідок збільшення боргу із оплати праці на ДКП «Луцьктепло» та у ПАТ «Електротермометрія». 
 Завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко поінформував членів Комісії, що Відділенням здійснюється комплекс заходів на цих підприємствах з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту).Зокрема, працівниками Відділення проводиться моніторинг стану соціально-трудових відносин, надаються консультації та рекомендації відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів). 
 З метою встановлення причин існування заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста й з’ясування усіх можливих шляхів виходу з ситуації на засідання було запрошено керівників підприємств-боржників. Роботодавці надали членам комісії графіки погашення заборгованості з виплати заробітної плати, де планується повне погашення боргу до кінця поточного року.

У Луцькій міській раді проаналізували стан виплати заробітної плати

опубліковано 31 серп. 2017 р., 06:27 НСПП Волинь

 
29 серпня поточного року у Луцькій міській раді відбулось засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати та робочої групи з питань моніторингу заробітної плати найманих працівників суб’єктів господарювання, які діють на території міста (далі – Комісія), участь у якій взяв завідувач сектора правого забезпечення відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко.
 Комісія відбулась під головуванням начальника відділу праці департаменту економічної політики Луцької міської ради (далі – начальник відділу) І. Савчук. Присутні розглянули питання порядку денного:
 - Про стан своєчасності виплати заробітної плати на підприємствах міста;
 - Про рівень оплати праці найманих працівників міста.
 Розпочинаючи Комісію І. Савчук повідомила, що за даними моніторингу стану виплати заробітної плати на 01.08.2017 року сума заборгованості із виплати заробітної плати на 6-ти економічно активних підприємствах міста становила 4 334,9 тис. грн.
 Представник Відділення поінформував, що на зазначених підприємствах здійснюється комплекс заходів з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту), роботодавцям направлено запити про причини ускладнення стану соціально-трудових відносин та можливі шляхи їх усунення.
 З метою встановлення причин існування заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста й з’ясування усіх можливих шляхів виходу з ситуації на засіданні було заслухано керівників підприємств-боржників.
 Того ж дня у Відділенні відбулась нарада, на якій проаналізовано інформацію, заслухану на комісії, з метою попередження в майбутньому випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Співпраця відділення НСПП у Волинській області з органами місцевого самоврядування

опубліковано 29 черв. 2017 р., 01:19 НСПП Волинь

 
 23 червня поточного року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) В. Демидюк взяв участь у спільному засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати та робочої групи з питань моніторингу заробітної плати найманих працівників суб’єктів господарювання, які діють на території міста (далі – Комісія), що відбулось під головуванням першого заступника Луцького міського голови Г. Недопада. 
 На розгляд Комісії були винесені такі питання: 
 - про стан своєчасності оплати праці та виконання графіка погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах міста; 
 - про рівень оплати праці найманих працівників. 
 Розпочинаючи Комісію Г. Недопад повідомив, що за даними моніторингу стану виплати заробітної плати на 01.06.2017 року сума заборгованості із виплати заробітної плати на 8-х економічно активних підприємствах міста становила 4 612,1тис. грн. У порівнянні з попереднім місяцем значно зросла сума невиплаченої своєчасно заробітної плати (станом на 01.05.2017 вона складала 2 689,6 тис. грн.) до яких відносяться такі підприємства, як: КП «Луцьке підприємстві електротранспорту», житлово-комунальне підприємство №2 та КП «Парки та сквери м. Луцька», також збільшилась і кількість підприємств-боржників. 
 Начальник Відділення В. Демидюк поінформував, що Відділенням взято на облік стан соціально-трудових відносин у КП «Луцьке підприємство електротранспорту», житлово-комунальному підприємстві №2, КП «Парки та сквери м. Луцька», на яких здійснюється комплекс заходів з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту), роботодавцям направлено запити про причини ускладнення стану соціально-трудових відносин та можливі шляхи їх усунення. Крім того, працівники Відділення домовляються з адміністрацією про вивчення стану соціально-трудових відносин безпосередньо на підприємствах. 
 З метою встановлення причин існування заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста й з’ясування усіх можливих шляхів виходу з ситуації на засіданні було заслухано керівників підприємств-боржників. 
 Того ж дня у Відділенні відбулась нарада, на якій проаналізовано інформацію, заслухану на комісії, з метою попередження в майбутньому випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

У Луцькій міській раді обговорили стан виплати заробітної плати на підприємствах міста

опубліковано 27 лют. 2017 р., 05:17 НСПП Волинь

 
23 лютого поточного року у Луцькій міській раді відбулась комісія з питань забезпечення своєчасності оплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати (далі - Комісія), участь у якій взяв завідувач сектора правого забезпечення відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко. 
 Комісія відбулась під головуванням начальника відділу праці департаменту економічної політики Луцької міської ради І. Савчук. 
 Присутні розглянули питання: 
 - про стан своєчасності оплати праці та виконання графіка погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах міста; 
 - про фактичний рівень середньої заробітної плати найманих працівників; 
 - про вжиття заходів щодо забезпечення гарантованої державою мінімальної заробітної плати у суб’єктів господарювання міста, легалізації трудових відносин та оплати праці у 2017 році. 
 Розпочинаючи Комісію І. Савчук повідомила, що за даними моніторингу стану виплати заробітної плати на 01.02.2017 року сума заборгованості із виплати заробітної плати на 3-х економічно активних підприємствах міста становила 1837,3 тис. грн. У порівнянні з початком року на економічно активних підприємствах сума невиплаченої вчасно заробітної плати зросла майже удвічі. Це відбулось внаслідок збільшення боргу із оплати праці у Філії «Луцька дорожньо-експлуатаційна дільниця» ДП «Волинський облавтодор» та у ПАТ «Електротермометрія». 
 Завідувач сектора правового забезпечення Відділення Ю. Сиротенко поінформував, що Відділенням взято на облік стан соціально-трудових відносин у ПАТ «Електротермометрія» та здійснюється комплекс заходів з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту), роботодавцю направлено запит про причини ускладнення стану соціально-трудових відносин та можливі шляхи їх усунення. Крім того, працівники Відділення домовляються з адміністрацією підприємства про вивчення стану соціально-трудових відносин безпосередньо на підприємстві. 
 І. Савчук зазначила, що з метою забезпечення своєчасності оплати праці найманих працівників міста та відповідно до доручення Віце-Прем’єр-Міністра України П. Розенка, листа Міністерства соціальної політики України від 06.01.2017 № 318/0/2-17/28, відповідного доручення Волинської облдержадміністрації від 26.01.2017 № 533/44/2-17 було розроблено та затверджено графік погашення заборгованості з виплати заробітної плати в 2017 році на підприємствах м. Луцька. Відповідно до наданої економічно активними підприємствами-боржниками інформації, до кінця 2017 року очікується повне погашення заборгованості з виплати заробітної плати. 
 Того ж дня у Відділенні відбулась нарада, на якій проаналізовано інформацію, заслухану на комісії, з метою попередження в майбутньому випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Співпраця відділення НСПП у Волинській області з Луцькою міською радою

опубліковано 24 лист. 2016 р., 02:33 НСПП Волинь

 
23 листопада цього року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення (далі – Відділення) у Волинській області В. Демидюк зустрівся з заступником Луцького міського голови С. Григоренком. 
 Під час зустрічі начальник Відділення вручив заступнику міського голови Почесну грамоту Національної служби посередництва та примирення за активну участь у запобіганні виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Зокрема, С. Григоренко сприяв вирішенню колективного трудового спору (конфлікту), зареєстрованому Відділенням наприкінці 2015 року, на Луцькому підприємстві електротранспорту. Саме завдяки спільним зусиллям Відділення й міської влади вдалось задовольнити всі вимоги найманих працівників. 
 С. Григоренко висловив подяку начальнику Відділення за роботу у поліпшенні соціально-трудових відносин у колективах підприємств, установ та організацій міста. Наголосив, що на сьогодні Луцьке підприємство електротранспорту працює у нормальному режимі, працівники отримують заробітну плату, проводиться професійне навчання водіїв. За словами заступника міського голови, це приклад позитивного завершення колективного трудового спору (конфлікту). 
 В ході зустрічі було обговорено шляхи подальшої співпраці Відділення з органами місцевого самоврядування у питаннях поліпшення стану соціально-трудових відносин та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

1-10 of 38