Обговорено стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Луцька

опубліковано 23 бер. 2012 р., 06:43 НСПП Волинь
23 березня о 10.00 год. заступник начальника – завідувач сектора правового забезпечення відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області В. Демидюк взяв участь у засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати Луцької міської ради. Засідання провів заступник міського голови В.Байцим.

Учасники зустрічі обговорили стан виплати заробітної плати, рівень оплати праці на підприємствах м.Луцька та заборгованість страхових внесків до Пенсійного фонду України.

В. Байцим поінформував присутніх про те, що станом на 1 березня  2012 року дев’ять підприємств економічно активного сектору міста заборгували працівникам 2033,2 тис. грн заробітної плати, у той час як на    1 лютого зарплатний борг 10-ти економічно активних підприємств становив 2022,4 тис. грн. Протягом лютого місяця ліквідували заборгованість із виплати заробітної плати у ПП «Енерго-Світ» та у ТзОВ «Газгарант», вийшовши із переліку підприємств-боржників.

За оперативними даними станом на 22 березня 2012 року зменшилась заборгованість у ВАТ «Свемон-Волинь», Мостозагоні № 60 ВАТ «Мостобуд», Луцькому підприємстві електротранспорту, на якому зареєстрований колективний трудовий спір. Ліквідовано повністю заборгованість із виплати заробітної плати у ТД «Луцьккондитер» та у Луцькому коледжі рекреаційних технологій і права.

Щодо ситуації зі сплати платежів до бюджету Пенсійного фонду України по місту Луцьку заслухали інформацію першого заступника начальника управління Пенсійного фонду в м. Луцьку Б. Гентіша. Він наголосив, що серед боржників є як підприємства приватної, так і комунальної власності.

 За результатами роботи комісії, у Відділенні проведено робочу нараду з метою визначення підприємств, що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності, для попередження випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів.
Comments