Співпраця відділення НСПП з органами місцевого самоврядування

опубліковано 10 лист. 2015 р., 07:19 НСПП Волинь   [ оновлено 12 лист. 2015 р., 23:09 ]
 
5 листопада 2105 року заступник начальника відділення НСПП у Волинській області – завідувач сектора правового забезпечення (далі – Відділення) Ю. Сиротенко взяв участь у спільному засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати Луцької міської ради та робочої групи з питань моніторингу заробітної плати найманих працівників суб’єктів господарювання, які діють на території міста, під головуванням першого заступника міського голови Т. Яковлева.
 На заході розглядались питання стану виплати заробітної плати на підприємствах міста, фактичного рівня середньої заробітної плати найманих працівників, координації дій виконавчих органів Луцької міської ради та місцевих органів державної виконавчої влади, територіальних представництв соціальних фондів у межах наданих чинним законодавством повноважень щодо забезпечення своєчасності оплати праці та належного її рівня.
 За словами заступника міського голови, сума заборгованості із виплати заробітної плати по місту станом на 01.10.2015 становила 7,7 млн. грн., із яких 6,7 млн. грн. заборгували своїм працівникам шість економічно активних підприємств, 908,7 тис. грн. – заборгованість підприємства-банкрута ЗАТ «Західпромбуд».
 У порівнянні з попереднім місяцем сума заборгованості з виплати заробітної плати економічно активних підприємств міста зросла у зв’язку із збільшенням суми невиплаченої заробітної плати на Луцькому підприємстві електротранспорту та ДКП «Луцьктепло» на яких Відділенням здійснюється комплекс заходів з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Зокрема, направлені рекомендації щодо можливих шляхів покращення стану соціально-трудових відносин.
 Того ж дня у Відділенні відбулась нарада, на якій проаналізовано інформацію, заслухану на комісії, з метою попередження в майбутньому випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Comments