Співпраця відділення НСПП у Волинській області з органами місцевого самоврядування

опубліковано 29 черв. 2017 р., 01:19 НСПП Волинь
 
 23 червня поточного року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) В. Демидюк взяв участь у спільному засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати та робочої групи з питань моніторингу заробітної плати найманих працівників суб’єктів господарювання, які діють на території міста (далі – Комісія), що відбулось під головуванням першого заступника Луцького міського голови Г. Недопада. 
 На розгляд Комісії були винесені такі питання: 
 - про стан своєчасності оплати праці та виконання графіка погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах міста; 
 - про рівень оплати праці найманих працівників. 
 Розпочинаючи Комісію Г. Недопад повідомив, що за даними моніторингу стану виплати заробітної плати на 01.06.2017 року сума заборгованості із виплати заробітної плати на 8-х економічно активних підприємствах міста становила 4 612,1тис. грн. У порівнянні з попереднім місяцем значно зросла сума невиплаченої своєчасно заробітної плати (станом на 01.05.2017 вона складала 2 689,6 тис. грн.) до яких відносяться такі підприємства, як: КП «Луцьке підприємстві електротранспорту», житлово-комунальне підприємство №2 та КП «Парки та сквери м. Луцька», також збільшилась і кількість підприємств-боржників. 
 Начальник Відділення В. Демидюк поінформував, що Відділенням взято на облік стан соціально-трудових відносин у КП «Луцьке підприємство електротранспорту», житлово-комунальному підприємстві №2, КП «Парки та сквери м. Луцька», на яких здійснюється комплекс заходів з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту), роботодавцям направлено запити про причини ускладнення стану соціально-трудових відносин та можливі шляхи їх усунення. Крім того, працівники Відділення домовляються з адміністрацією про вивчення стану соціально-трудових відносин безпосередньо на підприємствах. 
 З метою встановлення причин існування заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста й з’ясування усіх можливих шляхів виходу з ситуації на засіданні було заслухано керівників підприємств-боржників. 
 Того ж дня у Відділенні відбулась нарада, на якій проаналізовано інформацію, заслухану на комісії, з метою попередження в майбутньому випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).
Comments