Співпраця відділення НСПП з органами місцевого самоврядування

опубліковано 13 груд. 2018 р., 01:55 НСПП Волинь   [ оновлено 18 лип. 2019 р., 23:44 ]
 9 листопада 2018 року у Луцькій міській раді відбулось засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати та робочої групи з питань моніторингу заробітної плати найманих працівників суб’єктів господарювання, які діють на території міста (далі – Комісія), участь у якій взяв в.о.начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко. 
 Комісія відбулась під головуванням начальника управління з питань праці Луцької міської ради (далі – начальник управління) Н. Ігнатчука. На засідання були запрошені керівники 6-х економічно активних підприємств-боржників із виплати заробітної плати. 
 На комісії розглядались питання стану своєчасності виплати заробітної плати на підприємствах міста та рівень оплати праці найманих працівників. 
 Розпочинаючи Комісію Н. Ігнатчук поінформував, що станом на 01.11.2018 сума заборгованості із виплати заробітної плати на 6-х економічно активних підприємствах міста становила 7946,5 тис. грн. У порівнянні з початком року на економічно активних підприємствах сума невиплаченої вчасно заробітної плати зросла на 61.9 %. 
 Крім того, начальник управління зазначив, що на 01 листопада поточного року порушили строки виплати заробітної плати у ПАТ «Електротермометрія»; філії «Луцька дорожньо-експлуатаційна дільниця» ДП «Волинський облавтодор»; ДКП «Луцьктепло»; державному професійно-технічному навчальному закладі «Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури; військовій частині 9971 та у Волинському обласному центру з гідрометеорології. 
 З метою встановлення причин існування заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста й з’ясування усіх можливих шляхів виходу з ситуації на засіданні було заслухано керівників підприємств-боржників. 
 Ю. Сиротенко поінформував присутніх, що Відділенням взято на облік стан соціально-трудових відносин у державному професійно-технічному навчальному закладі «Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури; військовій частині 9971 та Волинському обласному центрі з гідрометеорології, на яких здійснюється комплекс заходів з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), роботодавцям направлено запити про причини ускладнення стану соціально-трудових відносин та можливі шляхи їх усунення. Крім того, працівниками Відділення були проведенні узгоджувальні зустрічі із сторонами соціально-трудових відносин вищевказаних підприємств.  
 Того ж дня у Відділенні відбулась нарада, на якій проаналізовано інформацію, заслухану на комісії, з метою попередження в майбутньому випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).
Comments