У Луцькій міській раді проаналізовано стан виплати заробітної плати

опубліковано 18 лип. 2019 р., 00:00 НСПП Волинь
 
21 травня поточного року у Луцькій міській раді відбулось засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати та робочої групи з питань моніторингу заробітної плати найманих працівників суб’єктів господарювання, які діють на території міста (далі – Комісія), участь у якій взяв заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко. 
 Комісія відбулась під головуванням начальника управління з питань праці Луцької міської ради (далі – начальник управління) Н. Ігнатчука. На комісії розглядались питання стану своєчасності виплати заробітної плати на підприємствах міста та рівень оплати праці найманих працівників. 
 Розпочинаючи Комісію Н. Ігнатчук поінформував, що станом на 01.05.2019 сума заборгованості із виплати заробітної плати на 2-х економічно активних підприємствах міста становила 3420,3 тис. грн. У порівнянні з початком року на економічно активних підприємствах сума невиплаченої вчасно заробітної плати зменшилась на 3046,1 тис. грн. 
 Крім того, начальник управління зазначив, що на 01 травня поточного року порушили строки виплати заробітної плати у ПАТ «Електротермометрія» та у ПП «Там Проект Сервіс». 
 З метою встановлення причин існування заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста й з’ясування усіх можливих шляхів виходу з ситуації на засіданні було заслухано керівників підприємств-боржників. 
 Заступник начальника Відділення Ю. Сиротенко поінформував присутніх, що на ПП «Там Проект Сервіс» здійснюється комплекс заходів з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту). 
 Крім того, працівниками Відділення були проведенні узгоджувальні зустрічі із сторонами соціально-трудових відносин вищевказаних підприємств. 
 Того ж дня у Відділенні відбулась нарада, на якій проаналізовано інформацію, заслухану на комісії, з метою попередження в майбутньому випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).
Comments