У Луцькій міській раді проаналізували стан виплати заробітної плати

опубліковано 26 вер. 2016 р., 00:23 НСПП Волинь


 
20 вересня 2016 року завідувач сектора правового забезпечення відділення НСПП у Волинській області – (далі – Відділення) Ю. Сиротенко взяв участь у спільному засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати Луцької міської ради та робочої групи з питань моніторингу заробітної плати найманих працівників суб’єктів господарювання, які діють на території міста (далі – Комісія). 
 У засіданні взяли участь перший заступник міського голови Т.Яковлев, представники відділу праці департаменту економічної політики міської ради, а також керівники підприємств міста. 
 Присутні розглянули питання: 1. Про стан своєчасності оплати праці та виконання графіка погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах міста; 2. Про фактичний рівень середньої заробітної плати найманих працівників. 
 Розпочинаючи засідання, Т. Яковлев поінформував, що станом на 1 вересня 2016 року сума заборгованості із виплати заробітної плати по місту становила 4513, 1 тис. грн., з яких 3596,7 тис. грн. заборгували своїм працівникам 3 економічно активних підприємствa, 59, 9 тис. — економічно неактивна та 856,5 тис. грн. — підприємства-банкрути. 
 Члени комісії обговорили питання погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях міста. Ю. Сиротенко зазначив, що підприємства, в яких є заборгованість із заробітної плати, перебувають на обліку у Відділенні з метою здійснення комплексу заходів для запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). 
 Того ж дня у Відділенні відбулась нарада, на якій проаналізовано інформацію, заслухану на комісії, з метою попередження в майбутньому випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).
Comments