Першим на Волині оцінку (підтвердження) репрезентативності отримало Волинське обласне об’єднання організацій роботодавців

опубліковано 22 груд. 2011 р., 05:42 Сергій Свінцицький   [ оновлено 18 лип. 2019 р., 00:37 користувачем НСПП Волинь ]
04 серпня 2011 року до відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області надійшли документи з Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців для надання оцінки відповідності критеріям репрезентативності відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців (далі - Порядок), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення (далі - НСПП) від 21.07.2011 року № 73).          
 Для вивчення та проведення оцінювання вищезазначені документи були передані на розгляд Комісії відділення НСПП у Волинській області (далі - Комісія), затвердженої наказом відділення від 08.08.2011 року № 46 та погодженої Головою НСПП. Комісія встановила, що перелік та оформлення документів відповідає підпунктам 2.1.3, 2.1.4 Порядку.
 Відповідно до Порядку 08 серпня 2011 року відділення НСПП в області надіслало лист Головному управлінню статистики у Волинській області щодо надання статистичної інформації про чисельність зайнятого населення у відповідній адміністративно-територіальній одиниці.
 В результаті проведеного аналізу та згідно з інформацією, отриманою від Головного управління статистики у Волинській області, Комісія дійшла висновку, що на підприємствах – членах відповідних організацій роботодавців, їх об’єднань, що входять до складу Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців, працює більше п’яти відсотків зайнятого населення Волинської області.
 За результатами проведеної роботи Комісією був підготовлений та поданий на розгляд  начальнику відділення НСПП у Волинській області висновок про відповідність критеріям репрезентативності Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців на територіальному рівні. Враховуючи висновок Комісії начальника відділення НСПП у Волинській області прийняв рішення від 23 серпня 2011 року № 01/08 про підтвердження репрезентативності на територіальному рівні Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу, оскільки відповідає критеріям, визначених пунктом 3 статті 6 Закону України  «Про соціальний діалог в Україні».
 Цього ж дня було видане відповідне Свідоцтво №1, яке начальника відділення НСПП у Волинській області О. Клімович урочисто вручив заступнику виконавчого директора Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців Н. Денисівній.