Начальник відділення НСПП у Волинській області взяв учаcть у нараді з соціальних питань Волинської обласної державної адміністрації

опубліковано 22 січ. 2013 р., 23:51 НСПП Волинь   [ оновлено 23 січ. 2013 р., 00:48 ]
    
21 січня 2013 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області О. Клімович взяв участь у щотижневій нараді з соціальних питань Волинської обласної державної адміністрації, яку провів заступник голови облдержадміністрації С. Ющак.
    На нараді були присутні керівники окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, установ і організацій області. 
    О. Клімович ознайомив учасників наради із завданнями і планами роботи відділення на січень 2013 року. Зокрема, начальник відділення зазначив, що в січні планується вивчити стан соціально-трудових відносин на Ковельському управлінні водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал», ТзОВ «М.Ж.К.», ВАТ «Горохівський цукровий завод». На даних підприємствах існує дестабілізація стану соціально-трудових відносин. 
    Також начальник відділення проінформував про те, що підготовлений звіт про результати діяльності відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області за 2012 рік. Даний звіт надісланий для використання в роботі Волинській обласній державній адміністрації, Волинській обласній раді, Федерації профспілок області, Волинському обласному об’єднанню організацій роботодавців. 
    По закінченню роботи наради заступник голови облдержадміністрації подякував присутнім за роботу.
Comments