На Волині проаналізували результати проведеної роботи протягом січня-березня 2014 року з питання погашення заборгованості із заробітної плати

опубліковано 27 квіт. 2014 р., 23:43 НСПП Волинь
 
10 квітня 2014 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області О. Клімович взяв участь у засіданні тимчасової комісії з питань забезпечення своєчасності погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови Волинської обласної державної адміністрації Г.Пустовіта. 
    На засіданні комісії були присутні керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади області, голови районних державних адміністрацій, представники міських (міст обласного значення) рад. 
    Присутні розглянули два питання порядку денного: Про проведену роботу протягом січня-березня 2014 року з питання погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах усіх форм власності; Про стан наповнення бюджету Пенсійного фонду України в області, погашення заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску та інших платежів фонду. 
    З першого питання доповіли директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації С.Мишковець та начальник Територіальної державної інспекції з питань праці в області Ю.Бондарчук. 
    Вони поінформували, що станом на 1 березня 2014 року заборгованість із заробітної плати в цілому по області становила 8290,2 тис.грн. Порівняно з початком року борг перед працівниками зріс у 2,1 рази. 
    Начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області О. Клімович взяв участь в обговоренні питання щодо погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях, що перебувають в системі запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). 
    Він зазначив, що для стабілізації стану соціально-трудових відносин у колективах підприємств, установ, організацій та для врегулювання випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин, що виникали між сторонами конфліктогенних підприємств, працівники відділення здійснювали безпосередній виїзд на підприємство. Протягом першого кварталу поточного року було здійснено вивчення стану соціально-трудових відносин на 3 підприємствах, що знаходяться в системі запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). 
    Вході вивчення стану соціально-трудових відносин безпосередньо у колективах цих підприємств, встановлено, що не у всіх з них дотримуються положення законодавства про працю. 
    З другого питання доповіли: начальник головного управління Пенсійного фонду України в області П.Філіпчук, начальник головного управління Міністерства доходів і зборів України в області І.Сінгаєвський та начальник головного управління юстиції в області С. Мишленик. 
    По закінченні тимчасової комісії було прийняте відповідне рішення. 
    За результатами роботи комісії О.Клімович провів у відділенні НСПП у Волинській області робочу нараду, на якій проаналізовано ситуацію на підприємствах, що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності з метою попередження випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин та здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів.
Comments