На Волині заслухали звіт про виконання облдержадміністрацією делегованих обласною радою повноважень

опубліковано 28 лют. 2012 р., 07:13 НСПП Волинь
  
 
28 лютого 2012 року відбулось засідання громадської ради при Волинській обласній державній адміністрації.
    Участь у роботі засідання взяв начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області О. Клімович (член громадської ради при облдержадміністрації).
    На засіданні громадської ради було заслухано доповідь голови облдержадміністрації Б. Клімчука «Про звіт виконання облдержадміністрацією делегованих обласною радою повноважень». Зокрема він зазначив, що у 2011 році Волині вдалося вийти на перший план по багатьох показниках, а робота стала більш системною та ефективною, що забезпечило стабілізацію соціально-трудових відносин на підприємствах, установах, організаціях області. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників області з початку 2011 року (січень-грудень) зросла у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 17,9 відсотка і становила 1994 гривні. Зростання відбулося також в усіх сферах економічної діяльності та в усіх районах та містах області. Станом на 1 січня 2012 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в області становила 6,4 млн. грн., що на 7,3 млн.грн. або на 53 відсотки менше відповідного періоду минулого року, у тому числі на економічно активних підприємствах – зменшилася на 5,7 млн.грн. і склала 2,6 млн. гривень. Крім того у 2011 році Кабінет Міністрів України визнав сайт Волинської ОДА кращим серед інших регіонів за інформаційним наповненням.
     Члени громадської ради, обговорюючи звіт про виконання облдержадміністрацією делегованих повноважень обласною радою, констатували, що нині волинська влада – сильна та ефективна, як ніколи. Завдячуючи повагу управлінським здібностям керівника виконавчої гілки влади вони відзначили, що за два роки в області вдалося зробити багато для розбудови рідної Волині. У свою чергу представники громадської ради висловили пропозиції для врахування головою облдержадміністрації в подальшій роботі під час виконання низки регіональних програм.
Comments