Представили діяльність Ради бізнес-омбудсмена

опубліковано 29 лист. 2015 р., 23:56 НСПП Волинь
12 листопада 2015 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області В.Демидюк взяв участь у зустрічі з бізнес-омбудсменом Альгірдасом Шеметою, що відбулась у Волинській обласній державній адміністрації. На зустріч були присутні голова облдержадміністрації, представники бізнесу області, бізнес-асоціацій, контролюючих органів, органів місцевого самоврядування та журналісти місцевих ЗМІ. 

 Мета візиту на Волинь бізнес-омбудсмена – інформування про діяльність Ради бізнес-омбудсмена та можливості вирішення спірних питань між підприємцями і представниками органів державної влади. Рада бізнес-омбудсмена – це консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України, що здійснює свою діяльність відповідно до постанови КМУ від 26 листопада 2014 р. № 691 і головною метою якої є захист інтересів бізнесу у державних органах та протидія корупції. 
 В рамках зустрічі Альгірдас Шемета розповів, що Рада бізнес-омбудсмена, перш за все, має на меті боротьбу із корупцією, поліпшення інвестиційного клімату та створення культури державної служби, її відкритість та підзвітність. Омбудсмен також наголосив, що інститут є нейтральною організацією, спеціалісти Ради отримують скарги від бізнесу, розглядають, приймають рішення щодо правоти бізнесмена та допомагають вирішити проблему. Найбільше скарг, за словами Альгірдаса Шемети, надходить щодо діяльності фіскальної служби, прокуратури та Міністерства юстиції. Загалом Рада бізнес-омбудсмена розглянула та закрила уже 100 справ, а фінансовий ефект від діяльності становить понад 150 мільйонів гривень. 
 Після презентації діяльності організації, бізнесмени Волині мали нагоду поставити Альгірдасу Шеметі найбільш актуальні для них питання щодо проблем, які заважають розвиватися бізнесу на Волині. 
Comments