Соціальний діалог – запорука стабільності соціально-трудових відносин

опубліковано 22 груд. 2014 р., 04:40 НСПП Волинь
   
16 грудня 2014 року начальник відділення НСПП у Волинській області О.Клімович взяв участь у засіданні Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради. На засіданні був присутній голова Волинської облдержадміністрації В. Гунчик.

    На  порядку денному розглянули такі питання:

    1. Щодо налагодження ефективної діяльності територіальних тристоронніх соціально-економічних рад, створених у містах обласного значення та районах області.

    2. Шляхи забезпечення зростання рівня конкурентоспроможності сільських регіонів та збільшення їхнього внеску в економіку області та держави.

    3. Затвердження Плану роботи Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради на 2015 рік.


   
З першого питання доповів А. Сохацький – член правління, виконавчий директор Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців.
   Під час свого виступу він подякував відділенню НСПП у Волинській області за тісну співпрацю в питанні здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців. А. Сохацький відмітив, що на сьогоднішній день майже всі районні організації роботодавців області пройшли оцінку відповідності критеріям репрезентативності і отримали відповідні Свідоцтва на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

    Про проблеми та перспективи сільського господарства Волині поінформувала заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Л. Петриканин.

    Під час її виступу голова облдержадміністрації В. Гунчик зазначив, що однією з головних проблем, яка стоїть перед владою на наступний рік є проблема використання земельних ресурсів. Він нагадав, що основними податками, які утворюють обласний бюджет, є податок з доходів фізичних осіб та земельний податок.

    В ході роботи засідання було затверджено План роботи Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради на 2015 рік.

   
За результатами розглянутих питань порядку денного було прийнято відповідне рішення. Голова Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради І. Карпомиз підкреслив, що одним з основних завдань соціального діалогу є покращення економічних, виробничих, соціальних та трудових стосунків  в області.
      
   
Цього ж дня у відділенні НСПП відбулася нарада, на якій обговорено результати засідання Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради з метою вжиття заходів спільно із соціальними партнерами для поліпшення стану соціально-трудових відносин у трудових колективах області.
Comments