Участь начальника відділення НСПП у Волинській області у нараді з соціальних питань Волинської обласної державної адміністрації

опубліковано 5 груд. 2012 р., 01:10 НСПП Волинь
  
 
03 грудня 2012 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області О. Клімович взяв участь у щотижневій нараді з соціальних питань Волинської обласної державної адміністрації. Засідання провів заступник голови Волинської обласної державної адміністрації С. Ющак.
    На нараді були присутні керівники окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій області. 
    О. Клімович ознайомив учасників наради з прогнозом розвитку соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) у Волинській області в першому півріччі 2013 року. Зокрема, він акцентував увагу на найбільш ймовірні конфліктогенні галузі. 
    Начальник відділення НСПП в області звернувся до заступника Волинської ОДА з проханням посприяти у виділенні ефірного часу на телебаченні, площ для публікацій матеріалів в газетах з метою підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин. С. Ющак запевнив, що зробить все можливе для цього. 
    Також під час наради О.Клімович окреслив позитивні моменти співпраці відділення НСПП у Волинській області з Волинським обласним центром зайнятості та наголосив на необхідності підписання угоди про співпрацю в майбутньому. Начальник обласного центру зайнятості Р. Кучмук підтримала цю пропозицію. 
    По закінченню наради С. Ющак подякував всім присутнім за співпрацю та підкреслив, що в результаті спільно проведених заходів в області намітилась тенденція до покращення стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях області.
Comments