Участь в засіданні регіональної тристоронньої соціально-економічної ради начальника відділення НСПП У Волинській області

опубліковано 3 трав. 2012 р., 23:56 НСПП Волинь   [ оновлено 4 трав. 2012 р., 00:03 ]
    
27 квітня 2012 року о 10.00 год. начальник відділення Національної служби посередництва і примирення О. Клімович на запрошення Волинської обласної державної адміністрації взяв участь у засіданні Регіональної тристоронньої соціально-економічної ради.
    На порядку денному порушувалися питання:
    1. Про склад представників Регіональної тристоронньої соціально-економічної ради від сторін соціального діалогу.
    2. Про затвердження регламенту Регіональної тристоронньої соціально-економічної ради.
    3. Про затвердження нового положення про Регіональну тристоронню соціально-економічної раду.
    4. Про план роботи на 2012 рік.
    5. Про секретаріат ради.
    6. Щодо удосконалення існуючих правових норм, пов’язаних із відшкодуванням витрат на виплату пільгових пенсій особам, які працювали у шкідливих та важких умовах праці.
    7. Щодо формування професійно-освітнього потенціалу населення області до потреб та ситуації на ринку праці.
        Відповідно до прийнятого положення Регіональна тристороння соціально-економічна рада є постійно діючим дорадчим, консультативним та узгоджувальним органом, що утворюється обласною державною адміністрацією за спільним рішенням сторін для ведення соціального діалогу в області. Рада здійснює свою діяльність на засадах: законності та добровільності, репрезентативності сторін профспілок і роботодавців та їх представників, взаємодії, взаємної поваги та пошуку компромісних рішень, пріоритетності узгоджувальних процедур, відкритості та гласності, обов’язковості дотримання досягнутих домовленостей і виконання прийнятих рішень.
         Начальника відділення Національної служби посередництва і примирення О. Клімовича обрано членом Регіональної тристоронньої соціально-економічної ради (за згодою) від Волинської обласної державної адміністрації, що дає можливість тісної співпраці відділення з профспілками , роботодавцями і органами влади для ефективного сприяння стабілізації стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях Волині.
Comments