Участь відділення НСПП у Волинській області в постійній депутатській комісії Волинської обласної ради

опубліковано 8 лют. 2012 р., 06:24 НСПП Волинь

21 червня 2010 року працівники відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області взяли участь в постійній депутатській комісії Волинської обласної ради з питань соціального захисту населення, ветеранів-пенсіонерів та трудових ресурсів під керівництвом голови Волинської обласної ради Грицюка А.П.

Про стан соціально-трудових відносин станом на 21 червня 2010 року присутніх поінформував начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області Клімович О.Д. З питань, що стосуються покращення стану соціально-трудових відносин, було розглянуто проблему погашення заборгованості по заробітній платі на підприємствах, установах, організаціях області та методи впливу на керівників цих підприємств через обласну та районні ради з метою напрацювання чіткої схеми роботи та реальної зворотньої реакції у формі інформування цими керівниками членів комісії та відділення НСПП про результати проведеної роботи задля врегулювання чинників дестабілізації, що мають місце в даних колективах.

Члени комісії, взявши до відома інформацію начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області про стан соціально-трудових відносин в області, прийняли рішення:

 

1.     Рекомендувати головам районних рад та районних державних адміністрацій розглянути питання щодо виплати заборгованості із заробітної плати для покращення соціально-трудових відносин між роботодавцями та працівниками на підприємствах, установах, організаціях, які знаходяться на відповідній території.  Розглянути дане питання за участі керівників вище названих підприємств, установ, організацій області.

 

2.     Про результати і вжиті заходи, відповідно до чинного законодавства, поінформувати постійну комісію з питань соціального захисту населення, ветеранів-пенсіонерів, трудових ресурсів Волинської обласної ради та відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області.

Comments